Lovrencsics Gergő távozik a Ferencvárostól

Ivándi-Szabó Blázs / 24.hu

A Ferencváros bejelentette hivatalos honlapján, hogy elhagyja a klubok a csapatkapitánya, Lovrencsics Gergő.

Lovrencsics 2016 nyarán igazolt a zöld-fehérekhez, ahol három bajnoki címet és egy Magyar Kupát nyert, emellett tagja volt az Európa Ligájában és a Bajnokok Ligájában csoportkörbe jutó csapatoknak is. Ahogyan a Fradi is kiemeli honlapján, a 32 éves futballista a pályán kívül is vezére volt a csapatnak, több jótékonysági eseményen, akcióban, kirekesztés ellenes kampányban képviselte a klubot.

A magyar válogatott bő keretébe is meghívott labdarúgó szerződése lejártával szabadon igazolhatóvá vált a nyáron.

Lovrencsics mellett távozik a klubtól Isael Barbosa, Marcel Heister és Michal Skvarka is.