Bajban volt, de élre ugrott a Loki az NB II-ben

Hátrányból fordítva nyert 3-1-re a Debrecen az NB II 37., utolsó előtti fordulójában Szentlőrincen, ezzel pedig

egy fordulóval a bajnokság vége előtt az élre ugrott, igaz, ha nyer a Vasas Nyíregyházán, akkor visszaelőzi

Kinyik korai öngólja után sokáig bajban volt a Loki, főleg, hogy közben a Gyirmót vezetett Kazincbarcikán. Ugrai azonban még a szünet előtt egyenlített, Tischler pedig két második félidei góljával eldöntötte a meccset. A feljutás viszont nem jött össze, ugyanis a Gyirmót egy hajrában szerzett góllal vgül 2-1-re legyőzte a Barcikát.