Kétgólos előnyről sem jött össze a fehérvári győzelem

A Paksi FC kétgólos hátrányból egyenlített Haraszti Zsolt duplájával a Fehérvár FC otthonában az NB I 24. fordulójának zárómérkőzésén. A fehérváriak a 2021-es naptári évben öt meccsből egyet sem nyertek meg hazai pályán.

Az MTI beszámolója szerint a vendégcsapat volt aktívabb a mérkőzés elején, de a vezetést a hazaiak szerezték meg: egy gyors ellentámadás végén Ivan Petrjak volt eredményes. A forgatókönyv hasonló volt a folytatásban is, a Paks próbálkozott többet, a Fehérvár pedig próbált a megszerzett labdákkal gyorsan az ellenfél kapujáig jutni. Újabb találat a szünetig nem esett, köszönhetően főként a feladatukat magabiztosan ellátó kapusoknak.

A második félidő elején Budu Zivzivadze kihasznált egy kontralehetőséget, de a Paks nem adta fel, tovább rohamozott, ennek eredményeként Haraszti Zsolt előbb szépíteni tudott, majd a hajrában szabadrúgásból kiegyenlített (2-2).