Szenzációs félpályás góllal szerzett pontot az Újpest

A koronavírus által leginkább sújtott Újpest FC három vereség után közel állt a győzelemhez, de hiába szerzett vezetést egy félpályás góllal, a Paks a hosszabbításban pontot mentett.

A Tolna megyei csapat Bognár György vezetésével hat veretlen mérkőzés után egy hete 3-1-es vereséget szenvedett Kisvárdán, és úgy tűnt, nem jön ki a hullámvölgyből, hiszen a Szusza Ferenc Stadionban a hosszabbításig vesztésre állt.

A hazaiak a 68. percben a csereként beállt Giorgi Beridze góljával szereztek vezetést, a grúz válogatott játékos a félpályáról emelt a paksi kapuba (1-0).

Az utolsó 20 percet nagyon megnyomta a Paks és ez végül gólt eredményezett: a 91. percben Böde Dániel fejesét még védte Filip Pajovic kapus, de Ádám Martin jól érkezett (1-1).