Nagyot kellett hajráznia a döntetlenért a Fradinak az NB II-es csapat ellen

A magyar bajnok Ferencváros az edzőtábora során játszott felkészülési mérkőzést a szlovéniai Gornja Radgonában a Szombathelyi Haladással, amely 2-2-es döntetlennel ért véget.

A végeredményt Ramadan állította be a 91. percben.

A fradi.hu cikke szerint Szerhij Rebrov csapata a Gróf – Botka, Blazic, Iyinbor, Heister – Haratin, Vécsei – Szánthó, Katona, Tokmac – Boli felállásban kezdte a meccset, Vécseit azonban már a 9. percben le kellett cserélni sérülés miatt. Egy félidő után 1-1 volt az állás, a Fradi pedig szinte teljes sorcserét hajtott végre, Bogdán – Lovrencsics, Frimpong, Dvali, Csontos – Somália, Csonka – Isael, Skvarka, Varga – Ramadan felállásban folytatta.

A 75. percben került előnybe a Haladás Jancsó András végén, a 88. percben Simon András kapufát lőtt szombathelyi oldalról. Ezután jött Ramadan találata, amely a 2-2-es végeredményt jelentette.

Felkészülési meccs

FTC-Szombathelyi Haladás 1-2 (1-1)

FTC: 1. félidő: Gróf – Botka, Blazic, Iyinbor, Heister – Vécsei (Csonka, 9.), Haratin (Somália, 32.) – Szánthó, Katona, Tokmac – Boli
2. félidő: Bogdán – Lovrencsics, Frimpong, Dvali (Iyinbor, 85.), Csontos – Somália, Csonka (Haratin, 60.) – Isael, Skvarka, Varga – Ramadan

Gól: Szánthó (21.), Ramadan (91.) illetve Kiss (43.), Jancsó (75.)

Kiemelt kép: fradi.hu