Egy félidőt emberelőnyben játszott, mégis kikapott a Fehérvár

Tíz nyeretlen tétmérkőzés és hat nyeretlen bajnoki után óriási bravúrt hajtott végre a Mezőkövesd, amely az OTP Bank Liga 31. fordulójában hazai pályán egy fálidőn át emberhátrányban játszva, egy 93. percben szerzett góllal 2-1-re legyőzte a Fehérvárt.

Pedig a 29. percben a vendégek szerezték meg a vezetést: Armin Hodzic jobb oldali beadását Futács Márkó fejelte a jobb sarokba (0-1).

Öt perc múlva egyenlített a Mezőkövesd, Farkas Dániel passzát követően Dino Besirovic volt eredményes (1-1).

Miután a 41. percben Andrij Neszterov megkapta második sárga lapját, a Mezőkövesdnek bő egy félidőt emberhátrányban kellett futballoznia – igaz, ezt olyan jó csinálta, hogy a létszámkülönbség nem látszott meg.

Sőt, a 91. percben Kovácsik Ádámnak kellett két óriási bravúrt bemutatnia, hogy aztán a 93. percben egy újabb kavarodást követően Mihajlo Meszhi megszerezze a hazaiak győztes gólját (2-1).