35 perc alatt kivégezte a ZTE a tökutolsó Kaposvárt

Gólesővel kezdődött meg a magyar labdarúgó NB I koronavírus-járvány utáni első teljes fordulója: az utolsó előtti helyen álló Zalaegerszeg egy félidő alatt lemosta a pályáról idegenben az utolsó helyezett Kaposvárt.

A gólgyártást a 6. percben Radó András kezdte meg egy közeli lövéssel (0-1).

Majd a 21. percben ő adott gólpasszt Bőle Lukácsnak (0-2).

A 28. percben ismét Radó adott jó labdát, beadását Barczi Dávid mellel levette, majd hat méterről a léc alá lőtt (0-3).

A 31. percben Nikola Mitrovic szabadrúgása levágódott a sorfalról, Bőle azonnal tüzelt és 17 méterről óriási gólt lőtt a bal felső sarokba (0-4).

A 35. percben Barczi ugratta ki Bőlét, aki önzetlenül középre adott, Radó pedig egy lépésről az üres kapuba lőtt (0-5).

A szünet után sem változott a játék képe, az 52. percben Zoran Lesjak növelte az előnyt, beállítva a 0-6-os végeredményt.