Fél óra alatt kiütötte ellenfelét a Fradi

A koronavírus-járvány miatt 56 napig nem léphetett pályára a Ferencváros labdarúgócsapata, amely szombaton végre edzőmérkőzést játszhatott. A bajnoki listavezető a másodosztályból felkerülő MTK-t magabiztosan verte.

Meccsdömpinggel tér vissza az életünkbe a magyar foci
Kis túlzással naponta lesznek meccsek május végén, június elején.

A Fradi.hu beszámolója szerint a zöld-fehérek a 8. percben Lodico révén szereztek vezetést, két perccel később Skvarka fejesével már 2-0 volt az eredmény.

A 29. percben Boli, két perc múlva Botka is betalált, így a félidő 4-0-s hazai előnnyel zárult.

A második félidő sorcseréje nem tett jót a Fradinak, amely újabb gólt már nem szerzett, és miután a vendégek csal szépíteni tudtak Baki révén, a mérkőzés 4-1-es eredménnyel ért véget.

FTC–MTK Budapest 4-1 (4-0)
FTC-MVM Népligeti Sportközpont, zárt kapuk mögött
FTC, 1. félidő: Dibusz – Botka, Blazic, Leandro, Civic – Haratin, Somalia – Isael, Skvarka, Lodico – Boli
FTC, 2. félidő: Gróf – Lovrencsics G., Otigba, Frimpong, Heister – Sigér, Csonka (Ramadan, 85.) – Zubkov, Vécsei, Tokmac Nguen – Szihnyevics
MTK: Varga – Fülöp, Baki, Pintér, Nagy Zs. – Cseke, Palincsár – Gera D., Bognár, Prosser – Lencse
gól: Lodico (8.), Skvarka (10.), Boli (29.), Botka (31.), illetve Baki (58.)

Kiemelt fotó: Fradi.hu