Markáns erődemonstrációval kezdte az évet a Fradi

Könnyedén, négy gólt szerezve lépett át a Pakson a Rebrov-együttes.

Negyvenkét nap szünet után ismét mérkőzést rendeztek a honi élvonalban, és a Fradi-szurkolók számára nem is kezdődhetett volna szebben az esztendő. Olekszandr Zubkov ugyanis nem vesztegette az idejét, már a harmadik percben beköszönt. Gyorsan kirajzolódott, hogy szakadéknyi a különbség az NB I éllovasa és a Paks közt, így senkit sem lepett meg, hogy óriási fölényben futballozott a házigazda.

Franck Boli gyors és nagyszerű helyzetfelismerése már a második találatot eredményezte az első felvonás hajrájában, és a szünet után sem vett vissza a tempóból az FTC.

Isael jobbról betekert szabadrúgása meglepte Rácz Gergő kapust, így a labda zavartalanul jutott a jobb sarokba, majd Zubkov duplázott. Húsz perccel a vége előtt beszállt a Ferencváros argentin igazolása, Gastón Lodico, majd érkezett a Svájcból hazatérő Vécsei Bálint, ám érdemi eseményekről már nem tudunk beszámolni. Maradt a 4–0, mellyel 12-3-1-re módosította bajnoki mutatóját a Fradi.