Hosszabbításos krimi döntött a Magyar Kupában

Küszködött, de fordítani tudott a Mezőkövesd Győrben.

Rendkívül izgalmas csatában dőlt el a Győr és a Mezőkövesd összecsapása a Magyar Kupa 8. fordulójában, a nyolcaddöntőbe jutásért.

A meccsen az NB I-es vendégek szereztek vezetést, ezt a félidő vége előtt kiegyenlítették a győriek, majd a rendes játékidő is 1-1-es eredménnyel zárult.

NB I-es csapatot pöckölt ki a kupából a harmadosztályú Pécs
Könnyedén lépett tovább a Puskás Akadémia és a Paks.

A hosszabbításban a másodosztályú hazai gárda szerzett vezetést, érett a hatalmas meglepetés, de a 112. és 117. percben meg tudta fordítani az eredményt az idény magyar meglepetéscsapata (2-3). A Győr a végén még egy piros lapot is beszedett.

A másik 18 órától rendezett meccsen a Dunaújváros kiejtette a Siófokot, a kora délutáni összecsapásokról pedig itt írtunk. A pocsék időjárási viszonyok miatt a Vác–Újpest, az Ózd–Kaposvár és a Dorog–Debrecen mérkőzés elmaradt.

MTK Budapest (NB II)–Diósgyőri VTK 1-0 – hosszabbítás után

Az Ózdi Kohász SC (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC, a Dorogi FC (NB II)–Debreceni VSC és a Vác FC (NB II)–Újpest FC mérkőzést elhalasztották.

Kiemelt kép: mezokovesdzsory.hu