Magyar foci

A világ vicce, ahogy Gyurcsó a kapuba talált

A saját combjára fejelt egy beadást a Puskás-játékos, onnan pattant a labda a kapuba.

Megírtuk: a Puskás Akadémia 15-0-ra nyert a megyei I. osztályban szereplő Maglód vendégeként a labdarúgó Magyar Kupa hetedik fordulójának szerdai játéknapján.

Magyar Kupa: tizenöt gólt lőtt idegenben a Puskás Akadémia
Gáláztak a felcsútiak, továbbjutott a Mol Fehérvár és a Ferencváros is.

Az élvonalbeli együttesben Gyurcsó Ádám ötször volt eredményes, mellette Kiss Tamás és Tamás Nándor is mesterhármast ért el. A 18-szoros válogatott Gyurcsó utolsó gólja egészen viccesre sikeredett: egy beadásnál fejelni akart, lecsúszott a labda, a saját térdét/combját találta el, arról azonban a hálóba pattant a játékszer. A találat 2.08-nál látható.

Ezen a meccsen tényleg minden bejött a felcsúti gárdának, amely története legnagyobb különbségű győzelmét aratta.

Magyar Kupa, 7. forduló, a 32 közé jutásért:

Kozármisleny (III. osztályú)–Kisvárda 1-2
Budaörs (II.)–Zalaegerszeg 3-7
Kazincbarcika (II.)–Budapest Honvéd 0-2 – hosszabbítás után
Tatabánya (IV.)–Debrecen 0-2
Sényő (III.)–Mezőkövesd 1-2
BKV Előre (III.)–Ferencváros 1-3
FC Dabas (III.)–Diósgyőr 0-3
Maglód (IV.)–Puskás Akadémia 0-15
Tiszaújváros (III.)–Mol Fehérvár FC 0-3
Salgótarjáni BTC (IV.)–Paksi FC 1-7
Debreceni EAC (III.)–MTK Budapest (II.) 0-3
Tamási 2009 FC (IV.)–Monor (III.) 0-2
Gázgyár (IV.)–ETO FC Győr (II.) 1-4
Nagybajomi AC (IV.)–Dorogi FC (II.) 0-5
Berettyóújfalui SE (IV.)–BFC Siófok (II.) 0-4
Szarvasi FC 1905 (IV.)–Balkányi SE (IV.) 2-1
Mosonmagyaróvári TE (III.)–Tállya (III.) 4-1
Sárbogárd (IV.)–Vác FC (II.) 1-3
Vép VSE (IV.)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (II.) 1-4
Szegedi VSE (IV.)–Ózd (III.) 2-4
Ménfőcsanak (III.)–Szombathelyi Haladás (II.) 0-2
III. Kerületi TVE (III.)–Nyíregyháza Spartacus (II.) 5-0
Balatoni Vasas (IV.)–Dabas-Gyón FC (III.) 0-4
Füzesgyarmat (III.)–Békéscsaba (II.) 0-1
Pécsi MFC (III.)–Rákosmente KSK (III.) 2-0

 

A további program,
18.00: Tiszakécske (II.)–Kaposvári Rákóczi FC
18.00: Kecskeméti TE (III.)–Lipót Pékség SE (III.)
18.00: SC Sopron (IV.)–Budafoki MTE (II.)
18.00: Dunaújváros (III.)–FC Nagykanizsa (III.)
18.00: Gyirmót FC Győr (II.)–Soroksár (II.)
20.00: Pápai Perutz FC (III.)–Vasas FC (II.)

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.