Keressük az okokat Haris Attila kapitális hibájára

Böde betalált, a ZTE három góllal válaszolt.

Úgy fest, kisebb válságba került a Debrecen, amely zsinórban a harmadik mérkőzését veszítette el a magyar bajnokságban. A hajdúságiak szombaton a Puskás Akadémiától szenvedtek vereséget, mindkét felcsúti találat Gyurcsó Ádámot dicséri. Tegyük hozzá, a másodikhoz Haris Attila, a DVSC futballistája is kellett, aki kapitális hibát vétett, lényegében ziccerbe hozta Gyurcsót. A Puskás tíz pontot szerzett az utóbbi négy találkozóján, és már a harmadik a tabellán.

Hatalmas hiba

Izgalmasan alakult a Paks zalaegerszegi fellépése is. Böde Dániel fejesével gyorsan előnybe kerültek a tolnaiak, ám a ZTE gyorsan felpörgött, és Radó András, illetve Stieber Zoltán góljával még a szünet előtt fordított. A végeredmény 3–1, vagyis megszületett az újonc második sikere.

Ben-Hatira szép gólja

Megbotlott az eddig remeklő Mezőkövesd, mely hazai pályán kapott ki az „éledező” Honvédtól.