Nem bírt az NB II listavezetőjével a Honvéd

A Budafok vendégeként 0-0-ás döntetlent játszottak a kispestiek.

Az NB II első helyén álló Budafok vendégeként lépett pályára az OTP Bank Ligában szereplő Budapest Honvéd FC felkészülési mérkőzésen. A kispestieknél kezdőként kapott lehetőséget a múlt héten igazolt Naser Aliji, akinek ez volt első mérkőzése a Honvéd színeiben. Gól nélküli első félidő után a második játékrészben sem született találat, így a hazaiak stadionavatóján 0-0 lett a végeredmény.

Elképesztő játékoscserére készül a Barcelona és a Juventus
Ivan Rakitic és Emre Can a két főszereplő.

Budafoki MTE–Budapest Honvéd FC 0–0
Budafok, 400 néző

Budafok: Póser – Margitics, Vaszicsku, Romic, Kirják, Ihrig-Farkas, Oláh B., Filkor, Szabó M., Soltész I., Kovács D. 2. félidő: Póser – Opavszky, Vankó, Fekete M., Micsinai, Veszelinov, Kulcsár K., Khiesz, Króner, Kirják (Gohér, 70.), Ihrig-Farkas (Farkas B., 63.). Vezetőedző: Csizmadia Csaba

Honvéd: Tujvel (Horváth A., 30., Berla, 60.) – Kovács N. (Uzoma, a szünetben), Batik, Lovric, Kálnoki-Kis (Csörgő, 83.), Kukoc (Hegedűs, a szünetben) – Egerszegi (Kesztyűs), Nagy G (Szendrei, 56.)., Aliji (Zvara, 84.) – Ben-Hatira (Bocskay, 76.), Lukács (László D., 56.). Vezetőedző: Giuseppe Sannino

Kiemelt kép: honvedfc.hu