Emberhátrányban is behúzta a Fradi

Isaelt hamar kiállították, Mikalaj Szihnyevics gólja mégis három pontot ért.

Az NB I ötödik fordulójának zárómérkőzése a Ferencváros és a DVTK összecsapása volt. A Groupama Arénában a hazaiak hamar emberhátrányba kerültek: Olekszandr Zubkov kapufája után Isael az ötödik percben állt ki egy durva, de nem szándékos szabálytalanság miatt. Vági Andrást hordágyon vitték le, Polgár Kristóf jött be a helyére.

Többet volt a labda a Fradinál, a 24. percben pedig Botka Endrét csúnyán felrúgták a tizenhatoson belül, büntetőt ítélt a játékvezető. Bőle Lukács állt a labda mögé, középre lőtt, Braniszlav Danilovics védett.

Így is összejött a vezetés a több mint 8000 néző előtt játszó hazaiaknak: Eldar Civic indult el a bal oldalon, középre passzolt, ahol remekül érkezett Mikalaj Szihnyevics, aki laposan a hálóba lőtt (1-0).

A második félidőben a Fradi sikerrel őrizte meg előnyét, így megszerezte második győzelmét a bajnokságban.