Nikolics úgy döntött, varázslatossá teszi a búcsúját

A hetekig gólképtelen, sokszor a csapatból is kikerülő Nikolics Nemanja ismét a régi tempóban termel: a Chicago Fire a duplájával intézte el 2–0-ra az éllovas Philadelphia Uniont az amerikai profi bajnokságban. Előbb közelről perdített a kapuba, majd könnyedén értékesítette a tizenegyest.

Harmincegy esztendős honfitársunk ihletett formába került, a legutóbbi négy bajnokiján ötször volt eredményes (évadbeli mutatója 25/11).

Mint ismert, Nikolics két hónapja közölte, nem hosszabbítja meg decemberben lejáró szerződését, így a télen biztosan klubot vált.

Az MLS-játéknapon győzött a Sporting Kansas City is (2–1 a San Jose ellen), a hazaiaknál Sallói Dániel az 56. percben állt be, Németh Krisztián a kispadon ült, míg Baráth Botondot ezúttal nem nevezték.

Kiemelt kép: streamja.com