Csatárok érkeznek a Szombathelyi Haladáshoz

Supka Attila szerint nagyon kevesen vannak.

Három mérkőzés, három 1-1. Ez a Szombathelyi Haladás mérlege az NB II-ben. A zöld-fehérek legutóbb a 91. percben mentettek pontot Szegeden.

Nagyon nagy melegben futballoztunk, de erre semmit sem foghatunk, hiszen az ellenfélnek is ugyanúgy meg kellett birkóznia a hőséggel. Nehéz meccset játszottunk, melyen csakúgy mint az előző két találkozónkon, az első 10-15 perc nem úgy sikerült, ahogy elterveztük. A meccs elején volt egy nagy helyzete a szegedieknek, majd hamarosan a vezetést is megszerezték. Szerencsére fokozatosan magunkhoz tértünk, én kapufát lőttem, Kiss Bencének is akadt egy nagy helyzete. A második félidőben kicsit nyíltabban futballoztunk, megvoltak a lehetőségeink, igaz a szegediek meg kontrákból veszélyeztettek. Aztán az utolsó pillanatban csak sikerült kiegyenlítenünk. Természetesen érezni a minőségi differenciát, ugyanakkor a második is vonalban, szinte minden csapatban vannak rutinos, az NB I-et megjárt futballisták. De itt elsősorban csapatként erősek a gárdák

– nyilatkozta a klubhonlapnak a gólszerző, Németh Márió.

Szétnyílt a fejbőre, ömlött a vér: horrorsérülést szenvedett a magyar kapus
Lencse László véletlenül fejen térdelte Mursits Rolandot, akit kórházba kellett szállítani.

A csapat vezetőedzője nem volt elégedett, és kijelentette, csatárokra van szüksége a folytatásban.

A gyirmóti mérkőzésünk jó volt, a hazai Siófok elleni már kevésbé jó, a mai pedig a három közül a legkevésbé jól nézett ki. Rosszul kezdtük a meccset, az ellenfélnek egy óriási védelmi hibát követően volt egy nagy lehetősége, majd egy rögzített helyzet után betalált. Rosszul reagáltuk le ezeket a helyzetet. Aztán csakúgy mint a korábbi mérkőzéseken, ezúttal is rengeteg ajtó-ablak helyzetünk volt, amiket azonban kihagytunk. Reális volt a döntetlen, de a helyzetkihasználásunkon muszáj javítanunk. Sajnos kevesen vagyunk, ezért muszáj igazolnunk egy-két támadót. Bízom benne, hogy a Szolnok ellen már számolhatok új csatárokkal is