16 éves tehetség góljaival törte meg a jeget az MTK

Az MTK 4-0-ra győzött a Dorogi FC vendégeként a labdarúgó NB II harmadik fordulójában. A tavasszal az NB I-ből kieső MTK a Budaörssel döntetlent játszott, a Csákvártól pedig kikapott, de Dorogon simán begyűjtötte a három pontot.

A gólok sorát Bognár István nyitotta szabadrúgásból, majd a 16 éves Zuigéber Ákos is betalált a második félidő elején.

Lencse László kapásgólja után Zuigéber duplázni tudott, majd a fiatal játékosról még ki is állítottak egy dorogit, derül ki az MTK honlapjának tudósításából.

Szintén négy gólt szerzett a Budaörs, amely 0-1 után szórta meg a Vácot, a gólok felét a szünetben pályára lépő, korábban számtalan NB I-es klubban megfordult Kulcsát Tamás szerezte.

Ötgólos meccset hozott a Soroksár és a Nyíregyháza csatája is, Lipcsei Péter csapatának Orosz Márk két távoli bombája hozta meg a győzelmet.

Három forduló után már csak a Csákvár és a Győr mondhatja magát százszázalékosnak,

előbbi a Budafokot, utóbbi a Tiszakécskét verte 2-1-re.