Gyors gólváltás: két perc alatt két találat a Mol Fehérvár–Kaposvár bajnokin

Futács Márkó góljára Ádám Martin válaszolt.

Gyors gólváltással kezdődött a Mol Fehérvár FC és az újonc Kaposvár bajnokija, a 7. percben már 1-1 állt az eredményjelzőn. Futács Márkó szerzett vezetést a hazaiaknak, majd alig két percen belül Ádám Martin egyenlített. A folytatásban Armin Hodzic duplázott, de ismét betalált Ádám, így a szünetben 3-2 volt az állás. Íme!

Manchester City's English defender Kyle Walker clears off the line during the English FA Community Shield football match between Manchester City and Liverpool at Wembley Stadium in north London on August 4, 2019. (Photo by Adrian DENNIS / AFP) / NOT FOR MARKETING OR ADVERTISING USE / RESTRICTED TO EDITORIAL USE