Nem múlt el kiállítás nélkül az NB I aranyrangadója

A szezon korábbi egymás elleni meccsei alapján kemény ütközetnek ígérkezett az első helyezett Fradi és a második Vidi összecsapása. Tokmac és Nego góljaival 1-1 volt az állás az első félidő végén, és örömteli fejlemény volt, hogy a csapatok inkább a játékkal foglalkoztak, és nem egymást rugdalták.

Berke Balázs játékvezető mindössze egyetlen sárgát mutatott fel az első 45. percben, majd a hosszabbításban kiosztotta a másodikat is – éppen annak a Hadzicnak, akinek már volt egy figyelmeztetése. A bosnyák középpályás Tokmacnak csúszott oda keményen, jogosan kapta meg a második sárgát.

Anel Hadzic kiállítása

Anel Hadzicot nem dicsérik meg a szünetben: másodpercekkel az első félidő vége előtt, sárga lapja tudatában, a félpályánál rúgta fel a ferencvárosi Tokmacot, az ítélet nem lehetett kérdés.10 emberre fogyatkozott a MOL Vidi FC.A rangadót az M4 Sporton vagy a linkre kattintva nézheted élőben: http://bit.ly/2DowGxI

Közzétette: M4Sport – 2019. április 20., szombat