Csertői reagált Kassaiék bakijára

Két pontjába került a Paksnak a téves játékvezetői ítélet.

Mint azt jeleztük, szabályosnak tűnő góltól fosztotta meg a Paksi FC-t Kassai Viktor játékvezető és oldalvonali segítője, aki lest jelzett a 92. perces szituációnál.

A Paks így két ponttal kevesebbet szerzett a Puskás Akadémia FC elleni NB I-es bajnokin, 1–0-s győzelem helyett 0–0 lett a vége. A találkozó után Csertői Aurél, a Tolna megyeiek szakvezetője a klub honlapjának értékelte a meccset.

Mai teljesítményünknél többre is képesek vagyunk. Kicsit érződött, látszott a csapaton, hogy nem vagyunk jó formában, próbáltunk biztonsági játékot játszani. Sok volt a hiba, de sok melót is tettek le a fiúk az asztalra ezen a napon. Voltak lehetőségeink, ahogy a Puskás Akadémiának is, bár vendégünk inkább a mi hibáink után veszélyeztetett. Jobb a 0–0-s végeredmény, mint a vereség. Hazai pályán ugyanakkor kellett volna a győzelem, hogy fellélegezhessünk egy kicsit, ami a tabellát illeti. Küzdünk tovább, bár nagyon kevesen vannak, akik hadra foghatók, de megpróbáljuk megoldani. Én úgy ítélem meg, a hosszabbításban szabályos gólt szereztünk