Jó csapatot vert az utolsó felkészülési mérkőzésén a DVTK

Fernando Fernández is elégedett volt csapata teljesítményével

FK Chornomorets Odessa – DVTK 1-2 (1-0)

Kızılağaç. 50 néző. Játékvezető: Ali Osmen Tuwg (Mehmet Ayoiw, Yilmozu Yildirim) – mind török

DVTK: Bukrán – Brković, Karan, Tamás – Shestakov (Eperjesi, 70.), Márkvárt, Mazalović (Tajti, 70.), Szabó B., Juhar (Bárdos, 46.) – Mihaljović (Bacsa, 70.), Hasani (Vernes, 70.). Vezetőedző: Fernano Fernández

Gólszerző: Morozenko (1-0) a 15., Bárdos (1-1) a 60., Vernes (1-2).

A gólok:

15. perc: Egy ukrán szöglet után Bukrán a mezőnybe öklözte a labdát, melyet Morozenko a 16-oson kívülről a kapu közepébe bombázott. 1-0.

60. perc: Hasani ugratta ki Bárdost, aki egyedül állt szemben a kapussal és nem hibázott. 1-1.

81. perc: Bacsa tört be a 16-oson belülre, felvágták, a játékvezető a büntetőpontra mutatott. A jogosan megítélt 11-est Vernes higgadtan lőtte laposan a bal alsó sarok irányába. 1-2.

– Ez volt az utolsó mérkőzésünk a felkészülési időszakban. Egy jó csapat ellen léptünk pályára. Az első félidőben gondjaink adódtak azzal, hogy megtaláljuk a megfelelő területeket a támadásépítéseink során. A második játékrészben már ezt is megoldottuk, lőttünk két gólt, de szerezhettünk volna többet is. Mindenki elég játékidőt kapott, készen állunk a jövő heti bajnoki rajtra. Sok sikert kívánok az Odessának a bajnokságban – nyilatkozta a dvtk.eu oldalnak Fernando Fernández.

Kiemelt fotó: dvtk.eu.

Chelsea's Argentinian striker Gonzalo Higuain (2nd R) celebrates with teammates after scoring their second goal during the English Premier League football match between Chelsea and Burnley at Stamford Bridge in London on April 22, 2019. (Photo by Glyn KIRK / AFP) / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No video emulation. Social media in-match use limited to 120 images. An additional 40 images may be used in extra time. No use in betting publications, games or single club/league/player publications. /