Torghelle beindult, nagyon megy az MTK-nak az edzőmeccseken

Hármat rúgtak az ukránoknak a kék-fehérek.

Kicsak – Katona, Varju, Gengeliczki, Szelin – Vass Á. – Gera, Vogyicska, Bognár, Vass P. – Torghelle összeállításban kezdte a mérkőzést, és korán előnybe került az mtk a Lviv elleni felkészülési mérkőzésen: Torghelle volt eredményes a 13. percben.

A folytatásban is inkább a magyar csapat akarata érvényesült, és ennek eredményeként a hajrában megduplázták az előnyünket, ismét Torghelle lőtt gólt, így 2-0 volt a félidő – derült ki a klub honlapjának beszámolójából.

Fordulás után “sorcserére” került sor (Vogyicska és Szelin csak a 65. percben jöttek le), így Horváth, Ikenne-King, Nagy B., Deutsch, Kanta, Kulcsár, Kapronczai, Babinszky, Mihajlovics és Lencse is lehetőséghez jutott.

A második játékrészben is sikerült gólt lőnie az MTK-nak: hét perccel a vége előtt Lencse állította be a 3-0-s végeredményt.