Hiába a jó kezdés, nem tudott győzni a Fradi az edzőmeccsen

Már a 6. percben vezettek a zöld-fehérek, de a második félidőre feljavultak a svájciak.

FTC – Sion 2-2 (2-0)

FTC: Dibusz – Lovrencsics G., Frimpong, Blazic, Heister – Sigér, Haratin – Petrjak, Lanzafame, Varga R. – Sihnevich.

62. perctől: Dibusz – Csernik, Botka, Dvali, Vida – Gorriaran, Leandro – Szerető, Wilmots, Amadou – Lovrencsics B.

Gólszerzők: Maceiras (öngól, 6.), Petrjak (33.), ill.Djitté (58.), Uldrikis (64.)

Magabiztosan kezdte a Fradi a mérkőzést, derül ki a klub honlapjának beszámolójából.

6. perc: Heister remek indítására Petrjak ment volna, a vendégek játékosa Maceiras megelőzte, ám a hazapasszolt labdája átpattant a kapus lába felett és a kapuban kötött ki. 1-0.

33. perc: Sigér hosszú indítása Sihnevichnek és Petrjaknak is jó helyre ment, végül utóbbi szerezte meg a labdát, és lőtt laposan a kapuba. 2-0.

58. perc: Kasami beadása után Djitté fejel a kapunkba, szépít a Sion. 2-1.

64. perc: Hasonló szituációban Abdellaoui beadása után Uldrikis egyenlít. 2-2.