Egy félidő alatt két tizenegyest is kapott a Vidi a Magyar Kupában – VIDEÓ

Egy kimaradt, egy bement.

A magyar bajnok Mol Vidi FC az NB III-as Cigánd otthonában szerepelt a Magyar Kupa 6. fordulójában.

A fehérváriak az első félidőben két tizenegyest is kaptak: Armin Hodzic lövését Hrabina Alex hárítani tudta, Huszti Szabolcs viszont nem hibázott. Mivel egy oldalról érkező beadást Milanov is befejelt a cigándiak kapujába, a szünetben kettővel vezetett a Vidi FC (0-2). Ez maradt a végeredmény is.

Hodzic kihagyott tizenegyese

Cigánd – MOL Vidi FC

A MOL Vidi FC a harmadik percben tizenegyest rúghatott a Cigánd ellen a Magyar Kupában, azonban Armin Hodzic lövését Hrabina Alex hárítani tudta.⚽Élő közvetítés: http://bit.ly/2O4Pmcl

Közzétette: M4Sport – 2018. szeptember 23., vasárnap

Huszti belőtt tizenegyese

Cigánd – MOL Vidi FC, Huszti tizenegyes

Újabb tizenegyest rúghatott a MOL Vidi FC a Cigánd ellen. Most Huszti Szabolcs állt oda elvégezni a büntetőt, amelyet értékesített is a mérkőzés 30. percében.⚽Néhány momentummal később egy oldalról érkező beadást Milanov fejelt a cigándiak kapujába.⚽Első félidő: Cigánd – MOL Vidi FC 0-2Élő közvetítés: http://bit.ly/2O4Pmcl