Semmi nem dőlt el a fővárosi rangadón

2018. 03. 13. 20:03

Maradtak izgalmak a Magyar Kupa-negyeddöntő visszavágójára.

Egygólos előnyt szerzett az Újpest a másodosztály éllovasa, az MTK Budapest ellen a kedd esti Magyar Kupa-negyeddöntő odavágóján.

A lila-fehérek a Gundel-Takács – Pauljevics, Kálnoki-Kis, Bojovics, Burekovics –  Zsótér, Szankovics, Chukwuebuka, Balázs – Tischler, Novothny tizeneggyel, míg a vendégek a  Fadgyas – Katona, Talabér, Gengeliczki, Deutsch – Vass P., Kanta, Vass Á., Farkas – Korozmán, Lencse kezdőcsapattal vágtak neki a találkozónak.

Manchester United's Portuguese manager Jose Mourinho reacts during the English Premier League football match between Manchester United and Liverpool at Old Trafford in Manchester, north west England, on March 10, 2018. / AFP PHOTO / Oli SCARFF / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /
Mourinho csapata megér egy misét
Íme a BL-kedd kezdőcsapatai.

A 21. percben máris előnyhöz juthatott volna az Újpest, ám a játékvezető szabálytalanság miatt érvénytelenítette a hazaiak találatát, így a 37. minutumig kellett várni az első gólra, ekkor Burekovics szabadrúgását Bojovics fejelte a hálóba, 1-0.

A hazai öröm azonban nem tartott sokáig, két perccel később Deutsch beadását Vass Patrik váltotta gólra, fontos idegenbeli találatot jegyzett az MTK, 1-1.  Fordulás után azonban ismét jött az újpestiek egyik legjobbja, Nagy Dániel, aki bevette Fadgyas hálóját, így 2-1-re módosította az állást, ahogyan pedig később kiderült, a végeredményt is beállította.