Új Hidegkuti Nándor Stadion. Játékvezető: Oláh G.
MTK: Petkovics – Okuka, Grgics, Vass, Vadnai – Katona – Vogyicska, Kanta – Kolomoec – Torghelle, Myke. Vezetőedző: Tamási Zsolt
Vác: Szentpéteri – Hegedűs, Dlusztus, Görgényi, Gulyás, Kákonyi, Tóth B., Tóth G., Zsolnai, Nagy, Balajti. Cserék: Tóth F., Halasi, Rása, Niedermüller, Rusvay, Mátyás, Majoros Vezetőedző: Nagy Tibor
Gólszerző: Nagy R. (26.)

Szombati második mérkőzését játszotta az MTK Budapest, amely ezúttal a Vác ellen futott ki a pályára. Az első játékrész első fele MTK-helyzetekkel indult, előbb Myke maradt le centikkel egy beadásról, majd Torghelle és Vogyicska is próbálkozott lövéssel, de egyikük sem volt eredményes. Ezeket két vendég lövés követte, a 26. percben pedig Petkovics nem tudott hárítani, Nagy Richárd váltotta gólra Zsolnai beadását, 0-1. Zsolnai a félidő lefújása előtt megduplázhatta volna a Vác előnyét, de Petkovics hatalmas bravúrral védett – írja az MTK klubhonlapjának tudósítása.

A szünet után hatot is cserélt a Vác, az MTK azonban az egész mérkőzés folyamán ugyanazzal a tizeneggyel rohamozott. Mindkét oldalon adódtak lehetőségek a folytatásban, hazai részről Torghelle lábbal és fejjel is veszélyeztetett, de Kolomoec is próbálkozott, míg a vendégek lövéseinél Petkovics kétszer is óriásit védett. A hármas sípszót követően azonban meglepetésre a másodosztályú Vác örülhetett, maradt 0-1 az összecsapás. Tamási Zsolt együttese tehát a Budaörs után újabb NB II-es ellenféltől kapott ki.