Magyar foci

Mondjon le minden programot! Futballal lesz tele a tv a hétvégén!

NB I, NB II, Gulácsiék, Langék, Sallaiék, Atlético–Real, Dortmund–Bayern München, Manchester United–Arsenal.

Péntek:

Eurosport 2

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen–Leipzig

Digisport 1

18.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient–Monaco

Digisport 2

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille–Olympique Lyon

Digisport 3

20.25: Labdarúgás, belga bajnokság, Saint-Truiden–FC Bruges

Szombat:

M4 Sport

15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paksi FC–Budapest Honvéd

17.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Vasas FC–Ferencvárosi TC

Sport 1

13.15: Futsal, spanyol bajnokság, Aspil Vidal Ribera Navarra–Jaén Paraíso Interior

20.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid–Real Madrid

Sport 2

12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Deportivo–Sevilla

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona–Málaga

Eurosport 2

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg–Schalke

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund–Bayern München

Digisport 1

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese–Napoli

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Chievo–Cagliari

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG–Nantes

20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus–Pescara

Digisport 3

19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nancy–Dijon

Spíler TV

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–Arsenal

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton–Liverpool

18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur–West Ham United

Vasárnap:

M4 Sport

14.45: Labdarúgás, NB II, Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus FC

Sport 1

20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao–Villarreal

Sport 2

12.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés–Espanyol

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Granada

Eurosport 1

9.45: Labdarúgás, női U20-as vb, Brazília–Svédország

Eurosport 2

6.45: Labdarúgás, női U20-as vb, Nigéria–Spanyolország

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim–Hamburg

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Werder Bremen–Eintracht Frankfurt

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Sassuolo

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna–Palermo

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Marseille–Caen

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta–AS Roma

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Mechelen–Standard Liége

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan–Internazionale

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio–Genoa

Spíler TV

16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Middlesbrough–Chelsea

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.