Légiósok

Csukafejessel egyenlített Adorján, az Entella kiütötte a kupából a Genoát – VIDEÓ

A hosszabbítás utolsó másodperceiben vált hőssé a magyar légiós.

Óriási bravúrt hajtott végre a harmadosztályú Virtus Entella, amely búcsúztatta az élvonalbeli Genoát az Olasz Kupa legjobb harminckét csapata között. Ez is Olaszországban történt: januári bombaigazolásával tárgyalt a Chelsea.

A meglepetésben pedig oroszlánrészt vállalt a magyar légiós, Adorján Krisztián aki a kezdőcsapatban kapott helyet, majd a 2-2-es rendes játékidőt követően a hosszabbítás 122. percében csukafejessel egyenlített, így a 3-3 után tizenegyespárbajjal dőlt el a találkozó.

Itt pedig a harmadosztályú csapat játékosainak idegei bírták jobban „az orosz rulettet”, köztük Adorjáné is, aki a nyolcadik, egyben utolsó körben került sorra és értékesítette is a büntetőt. A tizenegyespárbajt végül 7-6-ra nyerte az Entella.