Légiósok

Gulácsi hibáját, majd egy óriási védelmi bakit is megbüntetett Szalai csapata – VIDEÓ

RGy

2018. 04. 21. 16:20

Hiába igyekezett, nem tudott javítani a magyar kapus.

A német Bundesliga 31. fordulójában a Szalai Ádámot a kispadra nevező Hoffenheim a Gulácsi Péterrel a kapuban felálló RB Leipzig vendégeként lépett pályára.

Liverpool's Egyptian midfielder Mohamed Salah celebrates scoring their second goal during the English Premier League football match between West Bromwich Albion and Liverpool at The Hawthorns stadium in West Bromwich, central England, on April 21, 2018.
 / AFP PHOTO / Lindsey PARNABY / RESTRICTED TO EDITORIAL USE. No use with unauthorized audio, video, data, fixture lists, club/league logos or 'live' services. Online in-match use limited to 75 images, no video emulation. No use in betting, games or single club/league/player publications.  /

A vendég együttes a 14. percben Uth révén szerzett vezetést: Gulácsi egy közeli ziccernél bravúrral leért a lapos lövésre, de kezéből kipattant a labda, ami így a berobbanó hoffenheimi támadó elé került, aki közvetlen közelről a hálóba lőtt.

A 35. percben Gnabry vette el a labdát a lipcsei hátvédsor leghátul helyezkedő tagjától, majd egy az egyben nem hibázott Gulácsival szemben (0-2). A Leipzig teljesen szétesett az első félidőben: a 45. percben Kaderabek közelről lőtt a léc alá egy beadást (0-3).

A vége kiütés lett: a második félidőben szinte végig emberhátrányban játszó Leipzig 5-2-re kapott ki – Szalai nem jutott szóhoz.

A Dárdai Pál vezette Hertha BSC a Frankfurt otthonában nyert, így megerősítette kilencedik pozícióját. A Hoffenheim ötödik, a Leipzig hatodik.

Gulácsi hibája (0-1)