Hertha's head coach Pal Dardai during the German Bundesliga football match between Werder Bremen and Hertha BSC Berlin at the Weserstadion in Bremen, Germany, 27 January 2018.

(EMBARGO CONDITIONS - ATTENTION: Due to the accreditation guidelines, the DFL only permits the publication and utilisation of up to 15 pictures per match on the internet and in online media during the match.) Photo: Carmen Jaspersen/dpa

A kapufa és a videóbíró is segített Dárdaiéknak

2018. 01. 27. 20:23

Nem bírt a kiesőjelölttel a Hertha.

A Bundesliga 20. fordulójának utolsó szombati mérkőzésén a Dárdai Pál vezette Hertha BSC a kiesés ellen harcoló, legutóbbi négy bajnokiján mindössze két pontot szerző Werder Bremen vendége volt.

Láttad?
A dortmundi ultrák lemondtak Aubameyangról? Ezt üzenték neki – FOTÓ

A találkozót kapufával nyitotta a Bremen, majd a tizedik percben egy gólt is érvénytelenítettek a hazai oldalon – szerencséje volt a vendégeknek. Ami aztán nem sokkal később már nem volt elmondható: a 22. percben Dárdai kényszerű cserét hajtott végre, Lustenberger sérült meg.

Sokáig 0-0 volt a meccs, aztán a hajrában előbb Kraft védett nagyot, majd ismét a Herthával volt a kapufa is – gól nélküli döntetlennel zárult a mérkőzés, amivel a Berlin maradt tizenegyedik, a Bréma pedig tizenhatodik.

A Hertha nem bírt a Bremennel Fotó: Carmen Jaspersen/DPA/AFP