MADRID, SPAIN - SEPTEMBER 13: Roland Sallai of APOEL FC in action during the UEFA Champions League 2017-18 match between Real Madrid and APOEL FC at Estadio Santiago Bernabeu on 13 September 2017 in Madrid, Spain. (Photo by Power Sport Images/Getty Images)

Légióskörkép: Sallaiékat tíz perc alatt tönkreverték a ciprusi derbin

2018. 01. 24. 19:20

Szerdai légióskörkép.

A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légióskörkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük.

Dzsudzsák Balázs kihagyott tizenegyese ellenére 1-0-ra nyert az al-Vahda az al-Naszr ellen.

A Sallai Rolanddal felálló APÓEL megalázó, 4-0-s vereséget szenvedett hazai pályán a ciprusi élvonal kilencedik fordulójából pótolt Apóllon elleni rangadón. A vendégek a negyedik percben szerezték első góljukat, tíz perccel később pedig már 3-0-ra vezettek. A vége 0-4 lett – Sallait a 62. percben cserélték le. Ismét az Apóllon vezeti a bajnokságot: egy pont az előnye 21 meccset követően a APÓEL-lel szemben.

A dunaszerdahelyi DAC-ban Vida Kristopher és Kalmár Zsolt is kezdő volt a Gyirmót ellen 2-1-re elveszített edzőmeccsen. Előbbi egy félidőt játszott, utóbbit a 70. percben cserélték le, míg Mervó Bence a második félidőt játszotta végig Marco Rossi csapatában.

Sallai kezdő volt Fotó: Getty Images