Légiósok

László Csaba csapata csak részben javította ki a múlt heti zakót

Szombati légióskörkép.

A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légióskörkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük.

A német Bundesliga 18. fordulójában Dárdai Pál csapata, a Hertha BSC egy öngóllal kapott ki a Stuttgart otthonában (1-0). A Szalai Ádámot a hajrára becserélő Hoffenheim 1-1-re végzett a Werder Bremen vendégeként. A Gulácsi Péterrel felálló Leipzig 3-1-re verte a Schalkét.

A skót másodosztály 22. fordulójában gól nélküli döntetlennel folytatta szereplését a múlt heti 6-1-es vereség után a László Csaba vezette Dundee United. A második helyezett együttes a harmadik Dunfermline vendége volt.

Kecskés Ákos a második félidőben kapott lehetőséget a lengyel Bruk-Bet Termalicában, mely a Sosnowiectől kapott ki 2-1-re felkészülési mérkőzésen. Szántó Tamás is a második félidei csapatban bizonyíthatott az osztrák Rapid Wienben, mely első edzőmeccsén a cseh Fastav Zlín ellen végzett 1-1-re.