Légiósok

Dzsudzsák büntetőjében nem volt sok köszönet – VIDEÓ

2017. 09. 29. 17:12

Visszatért a középpályás.

Kisebb sérülése miatt a legutóbbi hétvégén pihent Dzsudzsák Balázs, az al-Vahda légiósa, azonban pénteken már pályára lépett az Egyesült Arab Emírségek bajnokságában. A harmadik fordulóban csapata az al-Dafrával találkozott.

Az nagyot szólna! Szerinted?
Dárdai Pál, mint a Bayern München edzője?

A mérkőzés elején a vendégek szereztek vezetést, akik azonban az 57. percben emberhátrányba kerültek Butti szabálytalansága után. Az esetért büntető is járt, amit Dzsudzsák a kapufára lőtt – a kipattanót viszont Murad Batna a hálóba helyezte.

A magyar válogatott csapatkapitánya a 85. percben egy sárga lapot is begyűjtött – a meccset Batna 93. percben szerzett gólja döntötte el (2-1), de a 96. minutumban Dzsudzsák is betalált, 3-1-re alakítva ezzel az eredményt.