Légiósok

Nikolics az ellenfelet, Németh Krisztián magát intézte el – VIDEÓ

Érdekesen alakult a „magyaros” éjszaka az MLS-ben. A Chicago csatára végérvényesen megtalálta a góllövő cipőjét, Németh azonban egészen mással hívta fel magára a figyelmet.

A Chicago Fire és Nikolics Nemanja a DC United és Stieber Zoltán ellen lépett pályára az éjszaka. A papírformának megfelelően a Chicago simán behúzta a meccset. A végeredmény 3-0 lett. Nikolics kezdő volt, a 90. percben büntetőből talált be, egy perccel később lecserélték. Stieber Zoltán a 78. percben csereként lépett pályára a DC Unitedben.

Nikolics gólja

A Sporting Kansas City és a New England Revolution találkozóját minden bizonnyal Németh Krisztián megmozdulása döntötte el. A magyar csatár azonban nem gólt lőtt, hanem a 11. percben kiállíttatta magát. Lekönyökölte ellenfelét. A Kansas 3-1-re nyert, a győztes csapat keretében nem volt ott Sallói Dániel.