Légiósok

Potyogtak a magyar gólok az MLS-ben: Nikolics duplázott, Sallói egyet lőtt – VIDEÓ

Egy gólpasszt is jegyzett az MLS-góllövőlistát vezető magyar játékos.

A Nikolics Nemanjával felálló Chicago Fire a Vancouver Whitecaps ellen folytatta szereplését az észak-amerikai profi liga (MLS) legutóbbi játéknapján.

A magyar válogatott támadó és a csapata is remekelt: a 14. és a 18. percben is eredményes volt Nikolics, ezzel húzott el 2-0-ra a Fire. A meccset végigjátszó támadó a 84. percben gólpasszt is jegyzett, közte pedig Álvarez is betalált, így alakult ki a 4-0-s végeredmény.

Nikolics 18 meccsen 16 gólnál tart már az MLS-ben, ezzel magabiztosan vezeti a góllövőlistát, a Chicago pedig a keleti konferenciában áll az élen 37 megszerzett pontjával.

Sallói Dániel már a 35. percben szóhoz jutott a Sporting Kansas Cityben, és meg is hálálta a bizalmat: 1-0-s hátránynál állt be, majd a 60. percben az ő góljával egyenlített az együttes a Portland Timbers ellen – 1-1 lett a meccs vége.