Légiósok

Nikolics úgy is növelte góljai számát, hogy büntetőt hibázott – VIDEÓ

Nyert a Fire Lamah-ék ellen.

A Nikolics Nemanját végig a soraiban tudó Chicago Fire az FC Dallast fogadta az észak-amerikai profi liga (MLS) legutóbbi játéknapján.

A mérkőzést természetesen Nikolics-gól nyitotta: a magyar válogatottból ezúttal is kimaradó támadó a harmadik percben szerezte meg bajnokságbeli 11. találatát. A kilencedik minutumban Accam is betalált, közte viszont a korábbi ferencvárosi kedvenc Roland Lamah is eredményes volt dallasi részről (2-1).

Az eredmény a folytatásban már nem változott: a 93. percben Nikolics még egy büntetőt is lőhetett, de az kimaradt, így csapata 2-1-gyel húzta be sorozatbeli negyedik győzelmét.

Ez volt a Fire 7. sikere a bajnokságban, ezzel már most, a 34-ből a 13. forduló után annyival állnak, mint az előző idény végén (2015-ben pedig nyolccal, míg 2014-ben hattal zártak).