Légiósok

Baloghot már az első félidőben lecserélték, egy pontot szerzett a csapata

A Bologna ellen Sallai is játszott; már nyolc pont a Juve előnye.

Az Inter–Milan (2-2) rangadó után hét mérkőzéssel folytatódott 15 órától az olasz Serie A 32. fordulója.

Balogh Norbert kezdő volt a Palermóban, mely a sérült Nagy Ádám nélkül felálló Bolognát fogadta. A hazaiak a 25. perctől emberelőnyben játszottak Pulgar azonnali piros lapja után, de nem tudtak mit kezdeni a fórral: 0-0 lett a vége. A magyar támadónak nem alakult jól a meccs: már a negyvenedik percben lecserélték. A csapat másik magyarja, Sallai Roland a 74. percben állt be.

A listavezető Juventus a Pescara vendégeként nyert, míg a második Roma odahaza játszott 1-1-et az Atalantával, így az éllovas már nyolc ponttal vezeti a bajnokságot. A Cagliari egy félidő alatt elintézte a Chievót, 1-1 lett a Torino–Crotone meccs, a Genoa pedig a Lazióval játszott 2-2-t, a Fiorentina–Empolit viszont egy utolsó perces büntető a vendégek javára döntötte el.