Légiósok

Futács beállt, és gálázott a Hajduk

A Split 3-0-ra, a Dinamo 1-0-ra diadalmaskodott, mindkét honfitársunk szerepet kapott.

Rangadót nyert meg a Dinamo Kijev az ukrán bajnokságban, és örömmel jelentjük, hogy Kádár Tamás végig a pályán volt. A válogatott védő együttese a Zorja Luhanszk otthonában győzött 1-0-ra. A Dinamo 55 ponttal a második helyen áll a Sahtar mögött.

Futács Márkó eltiltás és betegség után bizonyíthatott újra a horvát Hajduk színeiben. A splitiek sokáig szenvedtek a Cibalia ellen, az áttörést éppen a magyar csatár beállítása jelentette. Futács a 60. percben érkezett, röviddel utána Jefferson szerzett vezetést a házigazdának. A slusszpoén is a Hajduké volt: a 85. és a 87. percben is betalált Kozulj, illetve Vlasic.

Bese Barnabásék is pályára léptek péntek este: a francia második vonalban szereplő Le Havre az Amiens-hez látogatott. A hatodik helyen álló házigazda Thuram-Ulien kapus öngóljával szerzett vezetést, majd a második félidőben megduplázta az előnyét (2-0). Bese végigjátszotta az összecsapást.