Légiósok

Szalai Ádám újra duplázott a Bundesligában – VIDEÓ

A Hoffenheim mellett a Bayern és a Dortmund is kiütéssel nyert.

Mint beszámoltunk róla, hosszú idő után ismét a kezdőcsapatban kapott helyet Szalai Ádám, a Hoffenheim magyar csatára.

A Bundesliga 23. fordulójában a válogatott támadó góllal hálálta meg a bizalmat: a 62. percben egyenlített csapatának, majd a 79.-ben újra betalált az Ingolstadt ellen – a Hoffenheim végül hátrányból felállva 5-2-re nyerte a találkozót, Szalai pedig két góllal zárt, akárcsak négy meccsel ezelőtt, a Mainz ellen.

Kiütéssel nyert a Dortmund is, amely a hajrában háromszor is bevette a sokáig kapaszkodó Leverkusen kapuját (6-2), és a Bayern München is sima győzelmet aratott a Köln otthonában (0-3). A Mainz nem bírt a Wolfsburggal (1-1), míg a Werder a második félidőben intézte el a Darmstadt együttesét (2-0).