Légiósok

Dzsudzsákék hat perc alatt fordítottak, de végül kikaptak a BL-ben – VIDEÓ

A magyar játékost 2-1-es vezetésnél cserélték le.

Az ázsiai Bajnokok Ligája-csoportkör második fordulójában a Dzsudzsák Balázzsal felálló, emírségekbeli al-Vahda az iráni Perszepoliszt fogadta.

A vendégek nem bizonyultak kellemes ellenfélnek: már a negyedik percben vezetést szereztek. Dzsudzsákék a szünetig nem is tudtak válaszolni a gyorsan bekapott gólra, a fordulás után viszont rögtön kettőt lőttek: Matar az 58., Valdivia pedig a 64. percben talált be.

A 2-1-es fordítást követően a magyar válogatott csapatkapitányát a 67. percben lecserélte edzője. A 81. percben viszont megint betalált a rivális, 2-2-re módosítva az állást. A 90. percben aztán jött a feketeleves: a győztes gólt is megszerezték a vendégek (2-3), így Dzsudzsákéknak továbbra sincs pontjuk a D-csoportban.