Légiósok

Gyurcsó „gólpasszt” adott, Vadóczék továbbjutottak a BL-ben

Szerdai légióskörkép.

A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légióskörkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük, illetve a fordulók előtt megnézzük, milyen feladat vár a magyarokra határainkon túl.

Gyurcsó Ádám kipattanó lövése után Fraczczak egyenlített a román Astra Giurgiu elleni edzőmeccsen. A magyar játékos csapata, a lengyel Pogon Szczecin végül 3-1-re nyert.

Az ázsiai Bajnokok Ligája selejtezőjében a hongkongi Kitchee SC hosszabbításban, a 124. percben szerzett góllal (3-2) jutott tovább a T&T Ha Noi ellen. A vietnámi ellenfél legyőzésében Vadócz Krisztián is fontos szerepet vállalt – végig, 124 percen keresztül a pályán volt.

A Guzmics Richárddal a kezdőben felálló Jenpien Funde sima, 3-0-s vereséget szenvedett a Litauszki Róbertet a kispadra nevező lengyel Cracovia Kraków elleni felkészülési mérkőzésen.

Szántó Tamás győztes gólt szerzett a Rapidban a Fradi elleni edzőmeccsen.

Bőle Lukács gólt szerzett, amire még a román kapitány is felkapta a fejét.