Légiósok

Pénteken Szalait, szombaton Gulácsit, vasárnap Nagy Ádámot láthatjuk élőben

A hétvégi élő futballközvetítések a hazai televíziókban.

Péntek:

Eurosport 2
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Borussia Dortmund
Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Nantes

Digisport 2
20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Hamilton-Rangers

Szombat:

Sport 1
12.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sporting Gijón-Villarreal

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Las Palmas

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Sociedad

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Málaga

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Hertha BSC
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg-Eintracht Frankfurt
Digisport 1
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli-Cagliari
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Atalanta
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-AS Roma

23.05: Labdarúgás, argentin bajnokság
Digisport 2
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Bordeaux

Digisport 3
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Guingamp – Paris Saint-Germain
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Bastia
Spíler TV
13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea
15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Stoke City-Leicester City
18.05: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Manchester United

Vasárnap:

M4 Sport
7.45: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, a 3. helyért, Atlético Nacional-Club América
11.15: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, döntő, Kashima Antlers-Real Madrid
Sport 1
20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Espanyol

Eurosport 2
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Darmstadt-Bayern München

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Ingolstadt

Digisport 1
12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale

14.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino
17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Club Brugge-Kortrijk
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Fiorentina
22.45: Labdarúgás, argentin bajnokság
Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara-Bologna
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lille
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Lyon

Digisport 3
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Dijon
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Palermo

Spíler TV
14.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Southampton

16.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

Nézd meg a legfrissebb cikkeinket a címlapon!
24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.