Légiósok

Zsinórban kilencedszer is győztek Korhuték

A magyar hátvéd ismét kezdőként játszott.

A Rangadó.hu minden héten jelentkezik légióskörkép rovatával, amelyben a külföldön szereplő honfitársaink teljesítményét összegezzük, illetve a fordulók előtt megnézzük, milyen feladat vár a magyarokra határainkon túl.

A hatodik helyezett Beitar Jerusalem otthonába látogatott a Korhut Mihállyal a kezdőben felálló Hapoel Beer-Seva az izraeli bajnokság tizenharmadik fordulójában. A hazaiak szereztek vezetést a 27. percben Claudemir révén, az örömük azonban nem tartott sokáig, hét perccel később már jött is az egyenlítő találat Nwakaeme jóvoltából. A második játékrészben pedig bedarálta ellenfelét a Beer-Seva Buzaglo duplájának köszönhetően (3-1), ezzel pedig Korhuték a tizenegyedik győzelmüket is bezsebelhették, így továbbra is az élen állnak tíz pont előnnyel.