Légiósok

Nagy Ádám lecserélése után megint pontokat bukott a Bologna

A magyar középpályás ismét kezdett az olasz élvonalban, hetven percet kapott a Sassuolo ellen.

Az olasz Serie A kilencedik fordulójában a Nagy Ádámot ezúttal is a kezdőcsapatba nevező Bologna a Sassuolót fogadta vasárnap este.

Jól kezdett a hazai együttes, Verdi révén már a tizedik percben vezetéshez jutott. Őrizte is előnyét: a szünetben 1-0 állt az eredményjelzőn. A folytatásban a Sassuolo is rákapcsolt, többet birtokolta a labdát, és végül a 86. percben ki is egyenlített. Ekkor már Nagy Ádám csak a kispadról szemlélte az eseményeket: a hetvenedik percben cserélte le edzője – úgy tűnik, nem jó ómen a Bolognának, ha magyarja nincs a pályán.

A magyar válogatott játékosának együttese maradt 13. a tabellán.

A sérült Balogh Norbertet nélkülöző, Sallai Rolandot pedig csak a kispadra nevező Palermo 4-1-re kapott ki a Milan otthonában. Sallai nem jutott szóhoz. A Roma a második helyről folytatja, a Palermo viszont továbbra is utolsó előtti.