Légiósok

Huszti vette be a Bayern kapuját, majd kiállították – VIDEÓ

Azonban emberhátrányban is megállította a Frankfurt a bajorokat. Szalai nem játszott, csapata nyert a Bundesligában.

A német Bundesliga hetedik fordulójában az Eintracht Frankfurt a Bayern Münchent fogadta. A találkozón Huszti Szabolcs is tagja volt a hazai kezdőcsapatnak.

A Bayern ellen szinte rendre gólt szerző magyar szélső nem is teketóriázott: az első félidő hajrájában az ő góljával egyenlített az együttes (1-1). A második félidőben aztán visszavette a vezetést a Bayern, Huszti ráadásul csak a 65. percig volt a pályán: megkapta második sárga lapját, így kiállították. A Frankfurt azonban a hajrában, emberhátrányban játszva is egyenlíteni tudott (2-2), és egy pontot otthon tartott a veretlen éllovas ellen.

A nap másik magyar érdekeltségű Bundesliga-találkozóján a Hoffenheim 2-1-re verte a Freiburgot – Szalai Ádám a kispadról nézte végig csapata győzelmét.