Légiósok

Gulácsinak, Langnak és Nagy Ádámnak is élőben szurkolhatunk a hétvégén

A pénteki, szombati és vasárnapi élő sportközvetítések a hazai televíziókban.

Péntek

Eurosport 1

19.00: Labdarúgás, U17-es vb, Jordánia–Spanyolország

Eurosport 2

20.00: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig–Augsburg

Digisport 1

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes–Guingamp

Digisport 2

20.40: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell–Hearts

Spíler TV

20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton–Crystal Palace

Szombat

M4 Sport

19.00: Futsal, vb, a 3. helyért, Irán–Portugália

21.30: Futsal, vb, döntő, Argentína–Oroszország

Sport 2

16.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla–Alavés

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna–Las Palmas

Eurosport 1

18.45: Futsal, vb, a 3. helyért, Irán–Portugália

21.15: Futsal, vb, döntő, Argentína–Oroszország

Eurosport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München–1. FC Köln

18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen–Borussia Dortmund

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee–Celtic

16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG–Bordeaux

Digisport 2

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Pescara–Chievo

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon–Montpellier

Digisport 3

17.55: Labdarúgás, belga bajnokság, Waregem–Charleroi

20.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz–Monaco

Spíler TV

13.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Swansea City–Liverpool

15.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Hull City–Chelsea

Vasárnap

M4 Sport

14.30: Labdarúgás, NB II, Zalaegerszeg–Kisvárda

Sport 1

11.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia–Atlético Madrid

16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid–Eibar

18.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol–Villarreal

20.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo–Barcelona

Eurosport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, VfL Wolfsburg–FSV Mainz

17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04–Borussia Mönchengladbach

Digisport 1

0.55: Labdarúgás, argentin bajnokság, River Plate–Vélez Sarsfield

12.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Empoli–Juventus

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna–Genoa

17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan–Sassuolo

20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma–Internazionale

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta–Napoli

17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino–Fiorentina

20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Olympique Lyon–St. Étienne

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria–Palermo

17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice–Lorient

Spíler TV

12.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United–Stoke City

15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur–Manchester City

17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley–Arsenal

Ha kommentelni, beszélgetni, vitatkozni szeretnél, vagy csak megosztanád a véleményedet másokkal, a Rangado.hu Facebook-oldalán teheted meg. Ha bővebben olvasnál az okokról, itt találsz válaszokat.

24-logo

Engedélyezi, hogy a 24.hu értesítéseket
küldjön Önnek a kiemelt hírekről?
Az értesítések bármikor kikapcsolhatók
a böngésző beállításaiban.