Légiósok

Kleinheisler és Huszti kezdő volt, Szalai nem kapott lehetőséget a Bundesligában

Hétközi fordulót rendeznek a németek is.

Kleinheisler Lászlóval a kezdőben fogadta a Hoffenheimet az SV Darmstadt 98 a német Bundesliga negyedik fordulójában. A vendégeknél Szalai Ádám a kispadon kapott helyet.

A találkozó az első félidőben nem hozott gólt, a szünet után azonban rögtön betalált a Hoffenheim. A hazaiaknál Kleinheisler a 75. percig volt a pályán, míg az előnye tartására koncentráló Hoffenheimben ezúttal nem jutott szerep a magyar válogatott csatárának. A vendégek végül nem tudták kihúzni: Olijnyk a 92. percben egyenlített, 1-1 lett a vége.

Huszti Szabolcs kisebb sérülése ellenére végigjátszotta az Eintracht Frankfurt idegenbeli bajnokiját. Csapata 2-0-ra verte az Ingolstadtot, így fellépett a negyedik helyre a tabellán, utolérve a szintén kilenc ponttal álló Dortmund, Bayern, Hertha hármast – utóbbi kettő szerdán vív egymással rangadót.