Légiósok

Balogh és Sallai is kivette a részét az Inter elleni döntetlenből

A hórihorgas csatár fején még a bőr is felszakadt.

A patinás Internazionale ellen folytatta szereplését az olasz Serie A-ban a Palermo. Az együttes két magyarja, Balogh Norbert és Sallai Roland a kispadon kezdett az élvonal második fordulójában rendezett találkozón.

A 48. percben a Palermo szerzett vezetést a Milánóban rendezett találkozón, majd az 55. percben Sallait be is küldte edzője. A 72. percben érkezett a hazai egyenlítés, amire válaszul négy perccel később Balogh is beszállt a játékba – az eredmény viszont már nem változott, maradt az 1-1. A mérkőzésen Sallai egy sárga lapot is begyűjtött egy kemény belemenéssel, míg Balogh fordított helyzetben volt: egy könyököstől felszakadt a fejbőre, ami után össze is kellett „foltozni” a pálya szélén.