Hírek

Kerekes Zsombor fia is profi szerződést kapott Debrecenben

A tehetséges labdarúgók profi szerződést kaptak a klubtól.

Az elmúlt időszakban több utánpótlás labdarúgónk profi szerződést kötött a DVSC-vel – olvasható a klub honlapján. Kerekes Krisztián, Balogh Krisztián, Kozák Achilles Kálmán, Bíró Péter, Kabály Márk, Maruscsák Jan és Zsóri Dániel írt alá kontraktust klubunkkal.

A 19 éves Bíró Péter és a 18 éves Kerekes Krisztián egyelőre az NB III-as csapatunkban futballozik, mindketten utánpótlás-válogatott támadók. A 19 éves középpályást, Kozák Achilles Kálmánt és a 20 éves védőt, Balogh Krisztiánt nagy valószínűséggel kölcsönadja klubunk felnőtt csapatoknak, ahol tovább fejlődhetnek.

A 16 éves Zsóri Dániel az U17-es, míg a 14 éves Kabály Márk és a szintén 14 éves Maruscsák Jan az U15-ös csapatunkban futballozik.

Olvasói sztorik