A magyar válogatott sztárja, Dzsudzsák Balázs egyelőre jól megérdemelt pihenőjét tölti. A középpályás a Soundos kikapcsolódás után a Balaton partja mellett is tett egy sétát – erről árulkodik a játékos Instagram oldalán megosztott képe.
Seattle-ben már korábban eldöntötték, hogy Pride-mérkőzésnek jelölik ki ezt a találkozót, majd két olyan nemzetet sorsoltak ki, ahol illegális a homoszexualitás.